Klimatyzacja Jasło

Coraz więcej osób decyduje się na montaż klimatyzacji. Coraz częściej klimatyzator pojawia się w domach prywatnych, jak również w biurach. To zauważalny trend, który obejmuje swoim zasięgiem nie tylko metropolie, ale także mniejsze miejscowości. Dzieje się tak w wyniku zmian klimatycznych: lata są coraz gorętsze, a zimy coraz łagodniejsze. W efekcie, dopasowaną do konkretnych potrzeb instalację można wykorzystać zarówno do chłodzenia, jak i ogrzewania przestrzeni mieszkania.

Zaufaj jakości NOWBUD. Zajmujemy się instalowaniem klimatyzatorów już od niemal trzydziestu lat. Interesuje Cię montaż klimatyzacji? Jasło jest jedną z miejscowości, w których działamy.

Instalujemy jednostki uznanych na całym świecie marek takich jak: LG, Kaisai, Fujitsu, Gree, Mitsubishi, Serva, a także Chigo, Daikin czy Toshiba. Zachęcamy do kontaktu – zapoznaj się z naszą ofertą lub złóż zapytanie o przygotowanie wyceny.

Czym jest klimatyzacja? Montaż Jasło

Klimatyzacja jest wykorzystywana przede wszystkim do chłodzenia powietrza latem. To najczęstsza przyczyna instalacji klimatyzatora, ale warto wiedzieć, że wysokiej klasy urządzenie może zaoferować także funkcję osuszania oraz ogrzewania powietrza. Sprawia to, że utrzymanie optymalnego zakresu temperatur we wnętrzach jest możliwe zarówno latem, jak i zimą.

Klimatyzacja odnosi się do różnorodnych procesów mających na celu przetworzenie i poprawę jakości powietrza w pomieszczeniach, jak:

    • ochładzanie powietrza,
    • ogrzewanie powietrza, co umożliwia ogrzewanie pomieszczeń przed rozpoczęciem się sezonu grzewczego,
    • osuszanie i regulowanie wilgotności powietrza (utrzymując ją w przedziale od 40 do 60%),
    • filtrowanie zanieczyszczeń przy wykorzystaniu filtrów HEPA, które wyłapują drobnoustroje, zarodniki grzybów, pleśni, a także inne alergeny, jak np. pyłki roślin.

Przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach niesie ze sobą wiele korzyści, zarówno dla naszego samopoczucia, jak i dla zdrowia. Nasi specjaliści podpowiedzą jakiej mocy powinna być dopasowana do Twoich potrzeb klimatyzacja. Jasło oraz sąsiednie miejscowości należą do regionu działalności NOWBUD – więcej szczegółów otrzymasz kontaktując się z nami za pośrednictwem formularza na stronie lub telefonicznie.

Klimatyzacja Jasło – instalacje przemysłowe

Naszą ofertę kierujemy także do klientów poszukujących rozwiązań dedykowanych dla przemysłu. Aby parametry przepuszczonego przez instalację powietrza były odpowiednie dla wymagań przestrzeni przemysłowych liczy się właściwe jej rozplanowanie oraz dobór potrzebnej mocy. W przypadku klimatyzacji przemysłowej konieczność korzystania z instalacji jest podyktowana wymogami technologicznymi (np. procesów produkcyjnych). Liczy się także, aby instalacja działała bezawaryjnie, nawet w przypadku zmiennych i trudnych warunków otoczenia. Jest to szczególnie istotne w przypadku zakładów przetwórczych, produkcyjnych, a także wielkopowierzchniowych sklepów, magazynów czy centrów przeładunkowych.

Zespół NOWBUD zadba o to, aby odpowiednio dopasować moc i ilość niezbędnych jednostek wewnętrznych i zewnętrznych. Podejmujemy się przygotowania instalacji typu split, multi-split, a także klimatyzatorów VRF. Dzięki temu gotowa klimatyzacja umożliwi utrzymanie optymalnej temperatury i wilgotności powietrza, skalibrowanych według konkretnych potrzeb.

Nowoczesna klimatyzacja – montaż w Jaśle i w okolicach

Zamieszkujesz Jasło? Klimatyzacja zaprojektowana i wykonana przez ekspertów NOWBUD może znaleźć się także w Twoim domu. W swojej ofercie posiadamy klimatyzatory: ścienne, przypodłogowe, przysufitowe, kasetonowe, kanałowe oraz okienne. W zależności od Twoich potrzeb możemy wykonać kompleksowy montaż klimatyzacji w Jaśle lub okolicznych miejscowościach. Jako specjaliści w branży doskonale wiemy w jaki sposób przygotować instalację, aby jej moc była odpowiednio dopasowana do konkretnych potrzeb. Sięgamy po jednostki renomowanych marek i bazujemy na wieloletnim doświadczeniu, zebranym w pracy z klientem.

Masz dalsze pytania? Zachęcamy do kontaktu poprzez formularz zamieszczony na stronie. Sprawdź nasze realizacje i poznaj opinie zadowolonych kontrahentów!