Definicja, Zalety

Czym jest wentylacja?

Zadaniem wentylacji jest wymiana powietrza w pomieszczeniach. Wszystkie pomieszczenia, a zwłaszcza te, w których przebywają ludzie, muszą mieć możliwość wymiany powietrza zużytego na świeże. Ma to zasadnicze znaczenie dla zdrowia i samopoczucie osób użytkujących pomieszczenia. Pozytywnie wpływa również na kondycję samego budynku, zapobiegając zawilgoceniom. Zajmujemy się montażem systemów wentylacyjnych. Dostarczamy niezbędne do budowy instalacji kanały wentylacyjne o prostokątnych przekrojach oraz kształtki wentylacyjne wykonane z blachy stalowej. Zajmujemy się projektowaniem, sprzedażą oraz montażem systemów wentylacji. Wykonujemy wentylację w obiektach takich jak:

  • Bloki mieszkalne
  • Hale
  • Galerie handlowe
  • Domy jedno i wielorodzinne
  • Baseny
  • Kuchnie
  • A także wszystkie inne pomieszczenia, które wymagają specjalistycznych warunków dotyczących wentylacji.

W budynkach wznoszonych obecnie lub poddanych termomodernizacji polegającej na dociepleniu ścian zewnętrznych i wymianie bądź uszczelnieniu okien dużym problemem stacje się odpowiednia wentylacja. Wystarczająca dotychczas grawitacyjna wentylacja, która zupełnie dobrze radziła sobie w domach "nieszczelnych" obecnie okazuje się niewystarczająca. W wielu nowych lub uszczelnionych domach występuje nadmiar wilgoci, który ma niebagatelny wpływ zarówno na substancje budynku (powstawanie grzyba) jak i na nasze zdrowie. W celu uniknięcia tych zjawisk pozostaje nam systematyczne wietrzenie naszych mieszkań lub zastosowanie wentylacji .

Jesteśmy autoryzowanymi przedstawicielami firm:

Zadzwoń , wyślij nam e-mail , bądź przyjdź do nas w celu wyceny systemu wentylacji! Konsultacje bądź wstępna wycena wraz z dojazdem do Klienta są bezpłatne!