Definicja, Zalety

Przepustnice

Sprzedaż elementów wentylacyjnych

Posiadamy w swojej ofercie różnego rodzaju elementy wentylacyjne.

Zadzwoń i sprawdź!

01

Jakie elementy oferujemy?

Prowadzimy sprzedaż elementów wentylacyjnych takich jak:
 • Spiralnie zwijane kanały wentylacyjne o przekroju okrągłym wykonane z blachy ocynkowanej
 • Kanały o przekroju prostokątnym ( po wcześniejszym zamówieniu)
 • Kształtki wentylacyjne
 • Elementy montażowe
 • Przepustnice
 • Skrzynki rozprężne
 • Rozdzielacze
 • Zawory nawiewne i wyciągowe
 • Czerpnie, wyrzutnie
 • Wentylatory
 • Oraz wiele, wiele innych

W naszej ofercie można znaleźć elementy niezbędne do właściwego funkcjonowania przewodów służących do wymiany powietrza. Kanały wentylacyjne to tylko wybrane artykuły, jakie można tu znaleźć. Dostarczamy także inne komponenty, w przypadku których należy zwrócić szczególną uwagę na precyzję doboru. Warto, by cechowały się wysoką jakością wykonania z solidnych tworzyw i odpowiednim dopasowaniem do instalacji. Przełoży się to na prawidłowe działanie całego układu, co może przedłużyć jego żywotność. Zapraszamy do przekonania się, jakie elementy dostępne są w asortymencie hurtowni Nowbud z siedzibą w Tarnowie.

Każdy system wentylacyjny do prawidłowego działania wymaga doboru odpowiednich elementów. Wśród nich można wyróżnić przepustnice dostępne w ofercie naszej internetowej hurtowni. Komponenty te służą do regulowania instalacji w taki sposób, by umożliwić prawidłowe przepływy powietrza. Mogą być montowane bezpośrednio na wlocie lub wylocie z centrali, a do ich łączenia zazwyczaj stosowane są specjalne nity zrywalne. Tego rodzaju elementy są wykorzystywane zarówno w prostokątnych, jak i okrągłych kanałach wentylacyjnych.

Oferta elementów montażowych – przepustnice

W sprzedaży dostępne są przepustnice, które łączą w sobie wszystkie najważniejsze zalety tego rodzaju komponentów do systemów wymiany powietrza w budynkach. Są solidnie wykonane ze starannie wyselekcjonowanych tworzyw, a każdy detal ich konstrukcji został specjalnie opracowany, co sprawia, że bez zarzutu spełniają swoją funkcję w kanałach wentylacyjnych. Kształt elementów jest niezwykle ważny, gdyż w znacznym stopniu wpływa na ich funkcjonalność

Dlatego dbamy o to, aby w asortymencie naszej hurtowni wentylacyjnej online dostępne były wyłącznie najlepsze akcesoria. Dążymy do tego, by oferta Nowbud zawierała wysokiej klasy elementy montażowe, które zagwarantują prawidłowe działanie systemu służącego do wymiany powietrza w domu lub jakimkolwiek innym obiekcie.

Jakość zastosowanych komponentów do kanałów wentylacyjnych może mieć wpływ również na okres żywotności całej instalacji. Warto zatem sięgnąć po przepustnice pochodzące od renomowanych producentów, które zebraliśmy w tej sekcji.

Nowbud – przepustnice i pozostałe elementy montażowe

Wyróżnia się kilka rodzajów takich komponentów do systemów wentylacyjnych, które dzielone są według pełnionej funkcji. Na tej podstawie można wyróżnić przepustnice regulujące, zamykające i odcinające. Wymienione warianty różnią się m.in. kształtem, co wpływa na stopień szczelności zapewniany przez dany element. Właściwe dopasowanie w znacznym
stopniu ułatwia kontrolowanie przepływu powietrza w danym systemie, warto więc zaufać specjalistom i skorzystać z oferty naszej hurtowni. Złożenie zamówienia w Nowbud to gwarancja zyskania wysokiej klasy przepustnic – zapraszamy!