Systemy przeciwoblodzeniowe Jasło

Bezobsługowa instalacja przeciwoblodzeniowa na dachu, schodach lub podjeździe samochodowym umożliwi skuteczne usuwanie z ich powierzchni śniegu oraz warstwy zalegającego lodu. Dzięki odpowiedniemu systemowi zimą można cieszyć się pełnią bezpieczeństwa. Koniec z ciągłym odśnieżaniem oraz stosowaniem soli drogowej.

NOWBUD specjalizuje się w montażu systemów przeciwoblodzeniowych w Jaśle i okolicznych miejscowościach. Sięgamy po nowoczesne systemy marki DEVI. Zatroszczymy się o dobór właściwej mocy instalacji oraz kompleksowy montaż w danym miejscu, jak np. na:

  • dachu (w celu rozmrażania śniegu zalegającego w rynnach i rurach spustowych),
  • pojazdach samochodowych (pokrytych asfaltem, betonem lub płytami chodnikowymi)
  • schodach zewnętrznych,
  • alejkach i ścieżkach wokół budynku,
  • mostach (oraz różnego rodzaju konstrukcjach wymagających odśnieżania).

Ogrzewanie przeciwoblodzeniowe – Jasło i okolice

Jeśli zimą zmagasz się z koniecznością ciągłego odśnieżania i skuwania lodu, postaw na ogrzewanie przeciwoblodzeniowe – Jasło oraz okoliczne miejscowości to region w którym specjaliści marki NOWBUD działają najczęściej. System przeciwoblodzeniowy chroni zabezpieczone nim powierzchnie przed gromadzeniem się śniegu i lodu. Dzięki temu można zapomnieć o obowiązku regularnego odśnieżania czy stosowaniu soli drogowej. Instalacja wyposażona jest w termostat i automatycznie, uwzględniając panującą na zewnątrz temperaturę oraz wilgotność powietrza. Pozwala to nie tylko zaoszczędzić czas i energię, ale także lepiej chroni nawierzchnie zewnętrzne przed uszkodzeniami, do których może prowadzić długotrwałe użytkowanie mieszanek zawierających sól.

Bezobsługowe systemy przeciwoblodzeniowe w Jaśle

Bezobsługowe systemy przeciwoblodzeniowe w Jaśle przygotowujemy na bazie kabli oraz mat grzejne firmy DEVI. Nie wymagają obsługi, są wydajne oraz energooszczędne. Odpowiednio dobrany system umożliwi zachowanie suchej nawierzchni podjazdu, powierzchni schodów zewnętrznych oraz dachu, przez całą zimę. Mogą być z powodzeniem wykorzystywane na powierzchni gruntowej oraz na różnego typu konstrukcjach zewnętrznych. Na systemy DEVI składają się m.in.:

 • kable grzejne,
 • maty grzejne,
 • termostaty,
 • inne akcesoria instalacyjne.

Termostaty wyposażone są w oprogramowanie, które umożliwia obsługę nawet dwóch niezależnych systemów grzejnych oraz czterech czujników, przeznaczonych do instalacji pod pokryciem dachu, w rynnach, pod powierzchnią schodów, chodników oraz podjazdów samochodowych czy parkingów, a także wszelkich innych nawierzchni które muszą być regularnie odśnieżane i rozmrażane.

Ogrzewanie schodów Jasło

Minimalizowanie śliskości jest szczególnie ważne w przypadku schodów zewnętrznych. Niezbędna instalacja może zostać nałożona także pod powierzchnią płyt gresowych i betonem na schodach prowadzących do drzwi wejściowych. Ogrzewanie schodów dzięki osprzętowaniu marki DEVI może być kładzione na kilka sposobów, w zależności od konstrukcji samych stopni oraz rodzaju pokrycia. Nowoczesne termostaty, do których podłączone są czujniki będą automatycznie dopasowywać moc działania do aktualnie panujących warunków. Dzięki temu zimą można jeszcze skuteczniej ograniczyć ryzyko poślizgnięcia się na oblodzonych stopniach – postaw na bezpieczeństwo Twoje oraz Twoich bliskich.

Instalacja przeciwoblodzeniowa Jasło

Na przygotowanie instalacji nigdy nie jest za późno. Najoptymalniejszą opcją pozostaje jednak uwzględnienie systemu już na etapie budowy (lub w czasie przeprowadzania remontu). W ten sposób nasi specjaliści dobiorą system o optymalnej mocy, dopasują go do konkretnych potrzeb, a sam montaż przebiegnie sprawnie i bez generowania dodatkowych kosztów. W porównaniu z ręcznym odśnieżaniem oraz sięganiem po mieszanki do rozpuszczania lodu, opcję najwydajniejszą, najbardziej ekonomiczną i ekologiczną stanowi właśnie instalacja przeciwoblodzeniowa. Jasło oraz inne miejscowości w regionie mogą już teraz skorzystać z oferty NOWBUD.

Chcesz zamontować przeciwoblodzeniowy system w rynnach lub na dachu? Zależy Ci aby podjazd przez cały rok był czysty i nie wymagał odśnieżania? Zaufaj doświadczeniu specjalistów NOWBUD – zachęcamy do kontaktu!